Kešovka- rýchla pôžička

Rýchle pôžičky sú hitom posledného obdobia práve vďaka ich flexibilite a pomaly sa zvyšujúcej hodnote. Veľmi obľúbenou sa stala aj rýchla pôžička Kešovka. Spoločnosť už poskytla viac ako 70 000 úverov a má dobrú históriu už od roku 1997.

Parametre pôžićky Kešovka

–                    minimálna výška pôžičky je 200 €

–                    maximálna výška pôjžičky je 1700 €

–                    individuálne a rôzne mesaćné splátky a doba splácania

–                    možnosť splatenia pôžičky skôr

–                    žiadne skryte poplatky

–                    bezúčelová pôžička s dokladaním príjmu

 

Podmienky pre získanie pôžičky Kešovka

–                    slovenské občianstvo

–                    vek aspoň 18 rokov

–                    pravidelný mesačný príjem je nutnosťou

–                    trvalý pobyt na území SR

Kešovka - rýchla pôžičkaPri vybavovaní pôžičky budete potrebovať občiansky preukaz, pracovnú zmluvu alebo živnostenský list a daňové priznanie v prípade SZČO, výmer dôchodku v prípade dôchodcu- slúži to na overenie trvalého príjmu, potvrdenie o vzťahu k bydlisku-pre overenie trvalého pobytu, doklady za platby, ktoré pravidelne robíte- sipo, elektrika, bankový výpis.

O pôžičku môžete požiadať online cez internetový formulár alebo telefonicky. Keśovka má aj lokálnych partnerov, ktorí zabezpečujú lokálny servis pre svojich zákazníkov, teda je možné aj osobné stretnutie. Kešovku nájdete v Trnave, Trenčíne, Galante, Rožňave, Topoľčanoch, Bratislave, Kośiciach a v iných veľkých mestách.

Skúsenosti s Kešovkou

Keďže ide o nebankovú spoločnosť, mnoho ľudí sa sťažuje na vysoké úrokové miery, no tie sú pri takýchto produktoch časté. Na druhej strane si zákazníci pochvaľujú rýchle vybavenie pôžičky a dobrý servis a podporu. Zo strany spoločnosti.

Výšku splátky, RPMN ani poplatky spoločnosť na svojej stránke neuvádza, preto vám tieto informácie nevieme poskytnúť. V prípade záujmu musíte kontaktovať priamo spoločnosť

Kontakt na Kešovku

info@kesovka.sk

telefón: 0850 166 666

AKO HODNOTÍTE TENTO ČLÁNOK?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*