Pre rýchle online pôžičky vyberajte len overené spoločnosti

Obrátiť sa so žiadosťou o pôžičku na seriózneho poskytovateľa, ktorý ponúka spoľahlivosť, transparentnosť a takisto nezavádzajúce zmluvné podmienky, je potrebné pre hladký priebeh celého vzájomného partnerstva. Dnes sú v móde online pôžičky, ktorých hlavnou devízou sú okamžité peniaze do pár hodín a všetko sa vybaví diskrétne cez internet bez potreby osobného kontaktu. Práve takto sa dá nalákať klientov aj na nerelevantné postupy, ktoré na trh nepatria.

Aj keď informácie o množstve podvedených klientov nie sú najlepšou správou, sú pravdivé a nemali by sa v žiadnom prípade prehliadať. Štatistiky hovoria celkom jasne, približne 4% žiadateľov online pôžičky boli oklamaní. Jediné ako sa niečomu podobnému vyhnúť je spolupracovať iba s overenými spoločnosťami, ktoré nazbierali najviac pozitívnych ohlasov.

Ako spoznať kvalitného poskytovateľa ?

Dostať sa k nesprávnej spoločnosti, ktorej ponuka nie je adekvátna a prináša mnohé riziká, je celkom jednoduché. Ak si sadnete za internet a začnete vyhľadávať rýchle pôžičky (popr. pôžičky online), zobrazí sa dostatok rôznych poskytovateľov. Takmer vždy platí, že najlepší majú najrozšírenejšiu reklamu, čiže úspešné inštitúcie by ste mali nájsť ako prvé. Avšak nemusí to byť pravidlom, takže odporúčame tri  pomocné „kontrolné metódy,“ ktoré o konkrétnej firme napovedia viac.

  1. Nahliadnite do registrov – Obchodný register alebo ďalšie zoznamy ponúkajú možnosť overiť si, či daný poskytovateľ má oprávnenie vykonávať túto činnosť.
  2. Dajte na odporúčanie známych – Najpravdivejšie referencie sa dozviete vždy od ľudí, ktorí konkrétnu pôžičku využili. Obohatia Vás o skúsenosti a pomôžu pri výbere.
  3. Pozorne čítajte detaily – Dôkladne si preštudujte všetky dostupné informácie na internetovej stránke, pretože podľa prezentácie sa dá vycítiť spávanie spoločnosti.

Tu sú vybrané spoločnosti, ktoré Vám odporúčame :

Profi Credit

Medzi najznámejšie mená v poskytovaní úverových produktov sa nepochybne zaraďuje Profi Credit. Nebanková inštitúcia poskytujúca peniaze okamžite po schválení vybaví ročne okolo 20000 pôžičiek, vďaka čomu zastáva zaslúžené miesto medzi konkurenciou už dlhých 13 rokov. Spoločnosť ponúka bohaté skúsenosti a taktiež sa môže pochváliť svojou maximálnou ústretovosťou, ktorá je medzi zákazníkmi určite vyžadovaná a prináša obojstrannú dôveru.

O rýchlu pôžičku do 24 hodín môžete požiadať cez online formulár tu.

Produkty spoločnosti Profi Credit sú určené občanom, ktorí môžu po predložení pravidelného príjmu získať pôžičku úplne bezproblémovo. Do tejto skupiny žiadateľov patria zamestnanci, podnikatelia, dôchodcovia a dokonca aj ženy na materskej dovolenke. Suma od 300 do 1500€ by mala stačiť na bežné spotrebiteľské účely a maximálna doba splácania 48 mesiacov poteší každého, kto potrebuje rozložiť mesačné splátky na dlhšie obdobie. Nulové poplatky za vybavenie financií, bezúčelovosť a výhodný vernostný program pre stálych klientov sú známkou kvalitného produktu od jednej z najlepších spoločností.

Provident

Počas sledovania televízie môžete natrafiť na reklamu, kde je prezentovaná spoločnosť Provident. Táto nebankovka patrí medzi najstabilnejších účastníkov slovenského trhu s pôžičkami. Za celú svoju dobu pôsobenia prišla neraz s novinkou, ktorá prilákala nových zákazníkov a vďaka ústretovému osobnému prístupu si rýchlo zabezpečila nárast klientely. Takmer pol milióna schválených žiadostí hovorí jasne o serióznosti, ktorú klienti potvrdzujú. Skvelým signálom je, že Provident ponúka svojim zákazníkom naozaj prehľadné informácie o produktoch, čo je v kombinácii s pravidelnými akciami a zľavami starostlivosť na úrovni.

Pri zoznámení sa s Providentom zistíte, že ponúkané služby sa špecializujú na rýchle online pôžičky, ktoré si vybavíte jednoducho bez zdržiavania. Žiadosť odošlete prostredníctvom internetu a následne Vás kontaktuje obchodný zástupca, ktorý Vám osobne doručí peniaze do 48 hodín. Takisto si príde osobne aj po 45, 60 alebo 100 týždenných splátok, ktoré si sami vypočítate v online kalkulačke. Práve tento osobný prístup vyhovuje mnohým zákazníkom, nakoľko nemusia nikam chodiť a všetko riešia z domova. Bezúčelová pôžička od 140 do 2300€ bez akýchkoľvek skrytých poplatkov je správnou voľbou pre ľudí vo finančnej núdzi.

Predstavili sme si dvoch poskytovateľov, ktorí sú podľa zákazníkov spoľahliví, o každého žiadateľa sa starajú a ponúkajú skutočne kvalitné služby, čím disponujú tou najlepšou vizitkou, čiže perfektne odvedenou prácou. Samozrejme, že zodpovedných spoločností ponúkajúcich rýchle online pôžičky je viacero, takže priestor na výber je široký. Teraz už viete, prečo sa rozhodnúť pre známe a stabilné mená, takže želáme šťastnú ruku pri výbere.

AKO HODNOTÍTE TENTO ČLÁNOK?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*