Primabanka znížila úrok na hypotéke

V týchto dňoch mnohých ľudí poteší nielen prebúdzajúca sa jar, ale aj veľmi príjemné zníženie úrokovej sadzby hypotéky od Prima banky. O začiatku apríla 2014 môžu zákazníci Prima banky využiť výhodné úročenie iba 3 % p. a. Táto výhodná jednotná úroková sadzba sa vzťahuje hypotéku, ktoré má trojročnú viazanosť. Prima banka sa zaväzuje a zákazníkom prináša veľmi jasné podmienky, bez skrytých poplatkov, či iných nepríjemných prekvapeniach.

 

Hypotéka pre každého

Prima banka naozaj prichádza v ústrety každému klientovi. Nové podmienky poskytovania hypotéky s trojročnou viazanosťou umožňujú získať finančné prostriedky aj klientom, ktorí by v minulosti z banky odišli s dlhým nosom. Pri schvaľovaní tohto typu hypotéky, Prima banka nehľadí na výšku úveru  a ani na bonitu klienta. Nízku úrokovú sadzbu získa každý klient. Pri čerpaní výhodnej 3 % ročnej úrokovej sadzby sa klient nemusí viazať inými službami a produktami. Prima banka pri poskytovaní výhodnej úrokovej sadzby nepožaduje ani poistenie úveru klienta a dokonca ani otvorenie osobné účtu. Jediné, čo musí zákazník urobiť je požiadať o hypotéku s trojročnou viazanosťou. Úroková sadzba Prima banky je oproti konkurencii viac než príjemná.

 

Výhody oproti konkurencii

Ako sme už spomínali, oproti konkurencii Prima banka s hypotékou s trojročnou fixáciou s výhodným ročným úrokom prichádza s množstvom neodškriepiteľných výhod. Áno, aj iné banky poskytujú pri hypotéke výhody, ale výhodám od Prima banky sa len ťažko vyrovnajú. Nemusíte sa báť, že vám ju banka neschváli, pretože vašu bonitu nebude preverovať. Nemusíte sa obávať ani ďalšej byrokracie, žiadny nový účet v banke si zakladať nemusíte. V týchto dňoch máte jedinečnú príležitosť získať výhodnú úrokovú sadzbu 3 % p. a. Banka toto výhodne úročenie poskytuje na všetky hypotéky, nehľadiac na výšku poskytnutých financií. Oproti konkurencii, ktorá poskytuje hypotéky s 3,55% je pre vás hypotéka od Prima banka cestou najväčšej úspory finančných prostriedkov, ktoré by ste museli vynaložiť na splácanie úrokov. Prima banka nielenže poskytuje výhodnú úrokovú sadzbu, ale aj pomáha klientom s refinancovaním ich nevýhodných úverov a pôžičiek. Pracovníci pristupujú ku klientom tak, aby im bolo všetko jasné a prehľadné. Odborníci z bankového sektoru potvrdili, že Prima banka sa stala najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom hypoték na trhu v Slovenskej republiky. Ak uvažujete nad hypotékou, teraz je ten správny čas. Podmienky schválenia hypotéky ešte nikdy neboli tak jednoduché.

AKO HODNOTÍTE TENTO ČLÁNOK?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*